Narystė

KAIP TAPTI LIETUVOS SOMELJĖ ASOCIACIJOS NARIU

Asociacija atvira naujiems nariams. Norintiems stoti į Someljė asociaciją nebūtinai šiuo momentu dirbti someljė. Pakanka užsiiminėti veikla, susijusia su vynu. Nariais gali tapti:

  • barmenai, padavėjai, viešbučių administratoriai, restoranų vadybininkai, vyno parduotuvių konsultantai;
  • aukščiau išvardintų profesijų mokyklų mokiniai;
  • vyno įvežėjai, importuotojai, platintojai, pardavėjai;
  • profesionalūs vynų ekspertai ir degustuotojai, dėstytojai;
  • žurnalistai, rašantys apie vyną arba su juo susijusiomis temomis;
  • vyndariai, enologai, vynų pirkliai, kolekcininkai;
  • kiti fiziniai ir juridiniai asmenys, norintys tapti Asociacijos nariais.

Someljė asociacijos narystė yra 3 tipų: tikrasis narys, narys korespondentas, asocijuotas narys. Narystė neesuteikia teisės vadintis someljė.

LSA tikruoju nariu gali tapti fizinis asmuo, atitinkantis LSA valdybos susirinkimo metu patvirtintus profesionalaus someljė kriterijus, kuris Valdybos sprendimu buvo priimtas į Asociacijos tikruosius narius ir nustatyta tvarka sumokėjo stojamąjį įnašą.

LSA nariu korespondentu gali tapti fizinis asmuo, atitinkantis Susirinkimo nustatytus kriterijus* , kuris Valdybos sprendimu buvo priimtas į Asociacijos narius korespondentus, ir sumokėjo nustatytą stojimo įnašą.

LSA asocijuotu nariu gali tapti juridiniai asmenys, kuris Valdybos sprendimu buvo priimtas į asocijuotus narius ir sumokėjo nustatytą stojamąjį įnašą.

Asocijuotas narys turi teisę dalyvauti LSA susirinkimuose ir balsuoti; būti deleguotas į valdybą; naudotis Asociacijos teikiamomis paslaugomis; teikti siūlymus;

* – plačiau galite sužinoti el. paštu. info@somelje.lt arba tel. 8 5 215 94 38

Taip pat informuojame, kad norėdami tapti nariais, turite užpildyti ir atsiųsti LSA nario anketą, kurią galite atsiųsti el. adresu: info@somelje.lt arba faksu 85 215 94 38.

LIETUVOS SOMELJĖ ASOCIACIJOS NARYSTĖS IR STOJIMO MOKESČIAI

Tikrasis narys – 50 Lt /14.48 eur stojamasis mokestis (Lietuvoje sertifikuotiems someljė 1 Lt/ 0.29 eur) ir 100 Lt/28.96 eur metinis mokestis (Lietuvoje seritifkuotiems someljė 1 Lt/0.29 eur).

Narys korespondentas – 50 Lt/14.48 eur stojamasis mokestis ir 50 Lt/14.48 eur metinis mokestis.

Asocijuotas narys – 50 Lt/14.48 eur stojamasis mokestis ir 1000 Lt / 289.62 eur metinis mokestis.

Parsisiųsti:
Pareiškimas tapti LSA nariu